Lybethras

Značka Lybethras byla založena v roce 2007 Lucianou Martinez, která je zároveň designérka, zakladatelka a generální ředitelka zmiňované značky se sídlem v Porto Algerve v Brazílii.

Luciana Martinez již od útlého dětství navrhovala oblečení pro panenky, nicméně jakmile vyrostla začala navrhovat a šít oblečení pro celou rodinu a své blízké přátelé. V 19 letech Luciana již věděla, že navrhování oblečení je její životní vášní a proto si otevřela svůj první obchod s bikinami. 

Plavky Lybethras jsou jedinečné nejen svým vysoce kvalitním materiálem, který je zároveň rychleschnoucí a jehož tkanina je neuvěřitelně měkká a hebká, ale také designem, který tyto plavky odlišuje od bikin masově vyráběných a prodávaných. Luciana vždy klade důraz pohodlí, funkčnosti plavek, ale také na inovaci a styl, nebo každý produkt musí být originální a zároveň luxusní a fit.

Cílem značky Lybethras je vytvořit plavky pro všechny typy ženského těla, aby se všechny ženy mohly cítit krásně a sebevědomě. Kolekce Lybethras nabízí vroubkované výstřihy, produkty inspirované přírodou a často také výrazné nebo lesklé, nevšední barvy.

Luciana založením značky Lybethras značně zahýbala trhem plavkového průmyslu, neboť její plavky se velmi rychle dostaly na výsluní a nejednou se objevili např. ve slavném americkém časopise Sports Illustrated Swimsuit Edition.

Dnes je Lybethras ve světě velmi uznávanou značkou vyrábějící plavky a plážové oblečení. Její modely nosí např. i Jennifer Anniston, Paris Hilton, Michelle Rodriguez, Jodie Foster a mnoho dalších.

Všechny plavky a plážové oblečení značky Lybethras jsou vyráběny ručně v Brazílii, neboť odtud značka pochází a zde plavky a plážové oblečení navrhovat a vyrábět opravdu umí!

Žádné produkty značky Lybethras nebyly nalezeny...