Havaianas

Historie značky Havaianas sahá do roku 1962, kdy byl vytvořen jejich první pár. Jednalo se o typické a pro tuto značku nezaměnitelné Japonské sandály vytvořené z látkových pásků a podešve z rýžových klasů.

Do roku 1990 se značka Havaianas stala natolik známá, že její produkty nosil „každý“, zejména známí Brazilci jako Malu Mader, Bebeto, Luana Piovani. Produkty této značky pravidelně plnily stránky řady módních katalogů pro svoji originalitu a typický brazilský uvolněný styl.

V průběhu dalších let se čím dál více rozšiřovala barevná škála žabek, potisků a modelů nejen pro dospělé, ale dokonce i pro nejmenší děti, které se teprve učí chodit.

V roce 1998 byl nový model značky Havaianas vytvořen speciálně pro World Cup s nyní již typickým znakem, malou brazilskou vlajkou na pásku. Tento model raketově obletěl celý svět, načež vznikl slogan „’98 World Cup titul jsme neobhájili, ale značka Havaianas bude naše navždy“.

  • Jak poznáte originální žabky značky Havaianas:
  • -Rýžový vzor stélky (která je inspirovaná prvními žabkami značky Havaianas). Každá žabka má tento vzor.
  • -Plastický vzor s řeckým motivem na páscích.
  • -Jméno značky Havaianas a logo umístěné typicky na páscích.
  • -Pohodlná 100% gumová podrážka, jejíž způsob výroby je přísně tajný, ale přináší nohám neuvěřitelný komfort.
  •  
  • Proč se Havaianas jmenují Havaianas a ne Brazileiras?

Důvod je zcela zřejmý, Hawaii je pro spoustu lidí snovou destinací a neustále slunným rájem. Právě proto se značka jmenuje po Hawaii J.

Aktuálně značka Havaianas kromě žabek vyrábí i gumáky a tzv. espadrils. Žabky samozřejmě vyrábí stále nejvíce, má nespočetně modelů a mnohem větší barevnou škálu na výběr. Specializuje se nejen na unisex, ale i žabky zvlášť pro muže a ženy, dokonce i žabky na sport, žabky s látkovými pásky a „žabkové“ sandálky. Kolekce a modely se cenově liší, vybere si každý i náročnější zákazník, například některé kolekce jsou doplněny krystaly Swarovski.

Novinka
Nejprodávanější
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem