Del Maar

Značka Del Maar je splněním snu dvou latinských dívek z Mexika a Peru, které se při své tvorbě nechávají inspirovat pobřežím Austrálie.

Při svých cestách do Austrálie jejich pozornosti neunikla fascinace Australanů ze slunce, jejich moře a venkovský život. Právě při dovolené v Austrálii je napadlo vytvořit značku plavek, která bude odrazem australské a latinskoamerické kultury. 

Úspěch neměl dlouhého očekávání, protože dívky vytvořily něco, co trh s plážovým oblečením dosud postrádal, a brzy se jejich značka rozšířila mezinárodně.

Produkty značky Del Maar odráží a propojují kulturní kořeny Austrálie a Latinské Ameriky. Všechny výrobky jsou ručně šité, vyráběné v různých zemích, jako je Brazílie, Kolumbie, Peru a Mexiko. Produkty jsou navrhovány a vyráběny vysoce kvalitními a známými latinskoamerickými návrháři. Typické pro plavky Del Maar jsou zejména výbušné směsi barev, látek a potisků doplněné jedinečnými ručně šitými detaily.

Novinka
Del Maar - MAJA
3 996 Kč
 
Vyprodáno
Novinka
Del Maar - LA GUAPA
3 996 Kč
 
Vyprodáno
Nejprodávanější
Del Maar - NUWALA
3 598 Kč
 
Vyprodáno
Del Maar - KELLU
3 598 Kč
 
Vyprodáno
Nejprodávanější
Del Maar - WAYRA
Tyto bikiny odrážejí latinský styl, který je patrný v jedinečné kombinaci vzorů a ručně vyšívaných detailů. Jedná se o ručně vyrobené plavky, které jsou výsledkem spolupráce se skupinkou peruánskýchh tkalců.
3 598 Kč
 
Skladem
5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem