CorpoBonito

Za značkou CorpoBonito stojí úžasná brazilská návrhářka Andreia Carodoso.

Její příběh začíná v rodné Brazílií, kdy již v dětství kreslila do písku obrázky, krásných žen, které viděla se procházet po pláži. Tyto nádherné ženy jsou její inspirací dodnes.

Ve věku 12 let byla uznána za design plavek a svoji první soutěž vyhrála v 16 letech, za design bikin, které se zavazovali na bocích namísto zad. Tento unikátní design vytvořil velký boom a do dalšího dne v jejím rodném pobřežním městě měli všichni plavky uvázané na bocích, stejně jako Andreia.

Od tohoto jejím prvního velkého úspěchu se její vášeň pro design bikin a obecně plážového oblečení jen rozrostla.

V roce 2011 Andreia následovala svoji vášeň pro navrhování plážového oblečení a vytvořila svoje první bikiny, které byly velkým hitem. Tohle bylo stavebním kamenem značky CorpoBonito.

Značka CorpoBonito je charakteristická svým autentickým brazilským stylem a elegancí. Andreia používá pro svou plážovou módu jen tu nejkvalitnější brazilskou lycru, trvanlivé dvojité šití a jemné zdobení. Inspirací pro Andreiu jsou zejména světoznámé pláže v Brazílii, na kterých si hrála jako dítě a nádherné ženy, které na těchto plážích viděla. V designu plavek se odráží živá hudba, pohyb a energie brazilské kultury. CorpoBonito není jen plážovým oblečením a bikinami, ale zejména životním stylem typický pro Brazílií, ve kterém se budete cítit sebejistě a sexy, ať už se nacházíte kdekoliv na světě.

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem