Reklamace, vrácení a výměna zboží

I přesto, že naše zboží je vysoce kvalitní a pečlivě vybírané a konzultované s dodavateli, je možné že Vám třeba nebude sedět, nebude se Vám ve skutečnosti líbit a nebo si to rozmyslíte. Pro tyto případy máte možnost vrácení či výměny zboží do 14 dnů ode dne převzetí zboží. Pro případy, kdy se na zboží objeví nějaká vada během 24 měsíční záruční doby, jej můžete reklamovat.

REKLAMACE:

BikiniChick poskytuje všem zákazníkům na své produkty 24 měsíční záruku od jejich převzetí zákazníkem. Tato doba se prodlužuje pouze o dobu, po kterou je daný produkt v záruční opravě. V případě výměny produktu za nový začíná běžet záruční doba od počátku, opět od převzetí vyměněného zboží zákazníkem. Zákazník má povinnost informovat kupujícího o vzniklých vadách, a to okamžitě, bez zbytečného odkladu.

BikiniChick odpovídá za veškeré vady, které produkt má při převzetí zboží zákazníkem nebo za vady, které se objeví v průběhu záruční doby. Záruka se nevztahuje a BikiniChick nezodpovídá za vady, které vznikly běžným opotřebením při běžném užívání produktů, popřípadě vady způsobené nešetrným zacházením, mechanickým poškozením, nesprávnou péči o produkty, živelnými pohromami či jinými vnějšími vlivy.

Pro uplatnění reklamace použijte prosím řádně vyplněný formulář Reklamační list, který se zbožím pošlete na adresu: SYGNUM, s.r.o., Otrokovice, Moravní 1636, PSČ 76502.

Před odesláním produkt řádně zabalte, aby nedošlo k jeho dalšímu poškození při přepravě.

Jakmile přijmeme od Vás zásilku k reklamaci, budeme Vás informovat o jejím přijetí a dalším postupu. Na vyřízení reklamace máme ze zákona 30 dní od jejího uplatnění, nicméně vždy se snažíme každou reklamaci posoudit co nejdříve, bez zbytečného odkladu.

 

VRÁCENÍ A VÝMĚNA ZBOŽÍ:

V případě, že se Vám zboží nebude líbit nebo Vám nebude sedět nebo si to jednoduše rozmyslíte, můžete do 14 dní od převzetí zboží bez udání důvodu odstoupit od smlouvy a produkt vrátit. ALE zboží musí být nenošené, neprané, neponičené, nezašpiněné, nenačichlé včetně všech neodstřižených příslušných visaček, popřípadě certifikačních štítků.

Pro vrácení či výměnu zboží použijte prosím řádně vyplněný formulář Odstoupení od smlouvy, který se zbožím pošlete na adresu: SYGNUM, s.r.o., Otrokovice, Moravní 1636, PSČ 76502.

Před odesláním produkt řádně zabalte, aby nedošlo k jeho dalšímu poškození při přepravě.

Jakmile přijmeme od Vás zásilku k vrácení či výměně zboží, budeme Vás informovat o jejím přijetí a dalším postupu. Většinou Váš požadavek na vrácení či výměnu zpracujeme během jednoho týdne od obdržení vrácené zásilky.