CorpoBonito - Feathers Muted Clay Maxi Dress

Nejprodávanější
CorpoBonito 0507

Originální model maxi šatů na plavky vypasovaných v pase se zeštíhlujícím efektem. V tomto modelu budete na pláži či plážovém baru neodolatelná.

Velikost Oblečení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 056 Kč / ks 1 699,17 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

CorpoBonito je velmi kvalitní značkou plavek a plážového oblečení, za kterou stojí brazilská návrhářka Andreia. Plážové oblčení a plavky této značky jsou šité z jemných materiálů, které se nejen příjemně nosí a nejsou na těle téměř cítit, ale hlavně jsou opravdu rychle schnoucí a nezůstávají na těle dlouho mokré. U této značky se opravu nemusíte bát, že by plážové oblečení nebo plavky byly po jedné sezóně vybledlé či vytahané, díky preciznímu výběru materiálů a kvalitnímu šití Vám vydrží opravdu dlouho. Velmi příjemná je možnost obrovského množství různých typových provedení jak spodních dílů, tak horních dílů, díky čemuž si může vybrat opravdu každý.

Kód Kód: 925/M 925/L Zvolte variantu
Jméno značky: CorpoBonito
Kategorie: Plážové oblečení

Za značkou CorpoBonito stojí úžasná brazilská návrhářka Andreia Carodoso.

Její příběh začíná v rodné Brazílií, kdy již v dětství kreslila do písku obrázky, krásných žen, které viděla se procházet po pláži. Tyto nádherné ženy jsou její inspirací dodnes.

Ve věku 12 let byla uznána za design plavek a svoji první soutěž vyhrála v 16 letech, za design bikin, které se zavazovali na bocích namísto zad. Tento unikátní design vytvořil velký boom a do dalšího dne v jejím rodném pobřežním městě měli všichni plavky uvázané na bocích, stejně jako Andreia.

Od tohoto jejím prvního velkého úspěchu se její vášeň pro design bikin a obecně plážového oblečení jen rozrostla.

V roce 2011 Andreia následovala svoji vášeň pro navrhování plážového oblečení a vytvořila svoje první bikiny, které byly velkým hitem. Tohle bylo stavebním kamenem značky CorpoBonito.

Značka CorpoBonito je charakteristická svým autentickým brazilským stylem a elegancí. Andreia používá pro svou plážovou módu jen tu nejkvalitnější brazilskou lycru, trvanlivé dvojité šití a jemné zdobení. Inspirací pro Andreiu jsou zejména světoznámé pláže v Brazílii, na kterých si hrála jako dítě a nádherné ženy, které na těchto plážích viděla. V designu plavek se odráží živá hudba, pohyb a energie brazilské kultury. CorpoBonito není jen plážovým oblečením a bikinami, ale zejména životním stylem typický pro Brazílií, ve kterém se budete cítit sebejistě a sexy, ať už se nacházíte kdekoliv na světě.