Del Maar - NUWALA

Nejprodávanější
Delmaar 153 (kopie)

Tyto bikiny odrážejí latinský styl, který je patrný v jedinečné kombinaci vzorů a ručně vyšívaných detailů. Jedná se o ručně vyrobené plavky, které jsou výsledkem spolupráce se skupinkou peruánskýchh tkalců.

Horní díl
Spodní díl
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
3 598 Kč / ks 2 973,55 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Horní díl: typu trojúhelníčkového s vyjímatelnou výstuží se zajímavými ručně šitými detaily. 

 

Spodní díl: typu klasických kalhotek, které jsou oboustranné.

 

Modelka má na sobě velikost S.

 

TENTO PRODUKT JE MOŽNÉ OBJEDNAT VE SPODNÍ DÍLU TYP: BRAZILKY, DOSTUPNÉ POUZE VE VEL. XS - V PŘÍPADĚ ZÁJMU NAPIŠTĚ PROSÍM TENTO POŽADAVEK DO ZPRÁV.

 

Značka Del Maar spojuje a odráží Latinskoamerickou a Australskou kulturu. Produkty této značky jsou vysoce kvalitní, ručně šité a jsou výsledkem práce řady předních latinskoamerických návrhářů. Typické pro produkty značky Del Maar jsou neskutečné kombinace barev, vzorů, potisků a působivě zpracované detaily. Del Maar vyrábí opravdu exkluzivní, originální a limitované kolekce plavek. 

Kód Kód: DMCL10/XS/XS DMCL10/XS/S DMCL10/XS/M DMCL10/S/XS DMCL10/S/S DMCL10/S/M Zvolte variantu
Jméno značky: Del Maar
Kategorie: Plavky

Značka Del Maar je splněním snu dvou latinských dívek z Mexika a Peru, které se při své tvorbě nechávají inspirovat pobřežím Austrálie.

Při svých cestách do Austrálie jejich pozornosti neunikla fascinace Australanů ze slunce, jejich moře a venkovský život. Právě při dovolené v Austrálii je napadlo vytvořit značku plavek, která bude odrazem australské a latinskoamerické kultury. 

Úspěch neměl dlouhého očekávání, protože dívky vytvořily něco, co trh s plážovým oblečením dosud postrádal, a brzy se jejich značka rozšířila mezinárodně.

Produkty značky Del Maar odráží a propojují kulturní kořeny Austrálie a Latinské Ameriky. Všechny výrobky jsou ručně šité, vyráběné v různých zemích, jako je Brazílie, Kolumbie, Peru a Mexiko. Produkty jsou navrhovány a vyráběny vysoce kvalitními a známými latinskoamerickými návrháři. Typické pro plavky Del Maar jsou zejména výbušné směsi barev, látek a potisků doplněné jedinečnými ručně šitými detaily.